NOVOSTI OTS:

Informativnim sastankom održanim u četvrtak 10. rujna 2020. označen je početak nastave na Razlikovnom program cjeloživotnog učenja za upis na diplomski sveučilišni studij Strojarstvo.

Razlikovni program cjeloživotnog učenja za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na diplomski sveučilišni studij Strojarstvo predstavlja razlikovnu edukaciju koja omogućava kandidatima sa preddiplomskih stručnih studija tehničkih znanosti ostvarivanje uvjeta za upis na diplomski sveučilišni studij Strojarstvo na Sveučilištu Jurja Dobrile U Puli. Program omogućava stjecanje nedostajućih odgovarajućih znanja, vještina i kompetencija koje se stječu završetkom preddiplomskog sveučilišnog studija Strojarstvo, a potrebna su za razumijevanje i savladavanje programa diplomskog sveučilišnog studija Strojarstvo.

Program se sastoji od 5 kolegija, nosi 30 ECTS bodova i traje jedan (1) semestar.