Studenti proizvodnog strojarstva...

U petak, 25. svibnja 2018. godine studenti druge godine preddiplomskog stručnog studija proizvodnog strojarstva na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli posjetili su na inicijativu dr. sc. Borisa Sabattija sjedište tvrtke Infobip u Vodnjanu.

Posjeta je organizirana kako bi se studentima u sklopu kolegija Organizacija proizvodnje omogućio direktan uvid u praktičan primjer dobre prakse tvrtke koja je svoj put započela u poduzetničkom inkubatoru Istarske razvojne agencije u Puli, a danas djeluje globalno, u više od 40 država svijeta na svim kontinentima te zapošljava više od 1.300 ljudi. Tvrtka Infobip poznata je kao hrvatska najveća IT i najbržerastuća tvrtka koja pruža usluge mobilnih komunikacija u oblaku(cloud) za milijarde korisnika te je studentima prezentiran rast i razvoj organizacije od samih početaka 2006. godine pa do danas.