Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

Odjel za tehničke studije

Novosti
Pročelnik Odjela za prirodne i zdravstvene studije, donio je odluku o održavanju nastupnog predavanja pristupnika za izbor u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docenta , iz znanstvenog područja biomedicine i zdravstva, polja kliničke medicinske znanosti, grana ginekologija i opstetricija, dr. sc. Dragana Belcija, dr. med. spec. na temu "Karcinom vrata maternice. Prevencija, rana dijagnoza i liječenje"  dana 21. prosinca 2017. u 17 sati , u predavaonici br. 1 (Amfiteatar) Muzičke akademije u Puli, Rovinjska 14.
Pročelnik Odjela za tehničke studije donio je odluku o održavanju nastupnog predavanja pristupnice za izbor u naslovno znanstveno-nastavno zvanje docent , područje tehničkih znanosti, polje elektrotehnika, grana elektronika dr. sc. Željke Milanović, dipl. inž. rač. u ponedjeljak, 18. prosinca 2017. godine u 17 sati , dvorana Istra zgrada FET-a, na temu "Uvod u poluvodičku elektroniku – osnovni elementi i sklopovi". Nastupno predavanje održava se u okviru redovite nastave iz kolegija Osnove elektrotehnike i elektronike pred stručnim povjerenstvom u sastavu: doc. dr. sc. Nicoletta Saulig, predsjednica doc. dr. sc. Siniša Sovilj, član red. prof. dr. sc. Livio Sušnjić, Tehnički fakultet Rijeka, član.
Iz Ministarstva znanosti i obrazovanja obaviješteni smo da su u ponedjeljak, 6. studenog 2017. godine upućeni prvi e-mailovi onim studentima koje je Ministarstvo identificiralo kao redovite studente na studijskim programima u STEM područjima znanosti  te svih upućuju da na vrijeme pročitaju upućene e-mail poruke i provjere ispravnost svojih podataka o broju ECTS bodova i prosjeku ocjena, odnosno rezultatu državne mature na sljedećoj poveznici:
Obavještavaju se studenti prve godine studija da su dužni, u terminu koji je objavljen na internetskim stranicama Sveučilišta, pristupiti obaveznom sistematskom pregledu  u zgradi ZZJZ IŽ u Puli, Nazorova 23  od 15 sati. Studenti koji ne obave zdravstveni pregled neće moći upisati narednu godinu studija.
Obavještavaju se studenti Odjela za tehničke studije da akademska godina 2017./2018. započinje u ponedjeljak, 2. listopada 2017., Orijentacijskim danom u 13 sati (Svečana dvorana “Tone Peruško”, I. Matetića Ronjgova 1/II).
Obavijest o pokretanju postupka...
Na temelju Statuta Sveučilišta Stručno vijeće Odjela za tehničke studije na sjednici od 17. srpnja 2017. godine donijelo je odluku o pokretanju postupka izbora pročelnika Odjela za mandatno razdoblje od 2017. godine do 2019. godine. Na istoj sjednici imenovano je i Povjerenstvo za provođenje postupka, a prijave se podnose do roka od 30 dana od ove objave. Odluka-pokretanje postupka izbora procelnika OTS.pdf Odluka-povjerenstvo za izbor procelnika OTS.pdf